Меню сайту
Форма входу
Календар новин
«  Серпень 2021  »
ПонВівтСерЧетП'ятнСубНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук

AMADEUS International Piano Accompanists Competition Нед, 01.08.2021, 01:53
Вiтаємо Вас Гість | RSS
 
 Iсторiя конкурсу

Конкурс юних концертмейстерів "Амадей" був задуманий як мистецький проект, мета якого - привернути увагу юних музикантів до благородної професії концертмейстера.

Перший відкритий фестиваль з цією назвою відбувся у лютому 2005 року.

Проведення Другого фестивалю (лютий 2006 р.) за датами співпало із святкуванням 250-річного ювілею з дня народження В.А.Моцарта - композитора, ім'я якого стало емблемою фестивалю. Починаючи з Другого фестивалю, виступи учасників оцінює міжнародне журі, до складу якого входять відомі музиканти України, США, Германії.

Учасниками Третього фестивалю (лютий 2007 р.) стали юні музиканти з багатьох міст України, серед яких: Суми, Запоріжжя, Донецьк, Одеса, Комсомольськ, Південний.

Четвертий "Амадей" отримав статус відкритого конкурсу. Передбачається міжнародний склад конкурсантів: одержані заявки до участі у конкурсі з Росії, Молдови, Польщі, України.

****************************************************************************************************************

Лауреати І Відкритого фестивалю юних концертмейстерів "Амадей", 2005 (всі учасники з Харкова):

Гран-прі: Костогриз Наталія, Ліцей мистецтв 133;
І місце: Замліла Катерина - ДМШ 13, Шаповаленко Анастасія - ДМШ 15;
ІІ місце: Корнілова Любов - ДМШ 9, Костін Владислав - ДМШ 9;
ІІІ місце: Шкут Христина - Південноміська ДМШ;
дипломанти: Вартікян Маріанна - ДМШ 5, Гнатенко Христина - ДМШ 4, Погосян Шушаник - ДМШ 9, Табулець Наталія - ДМШ 15.

Лауреати ІІ Відкритого фестивалю юних концертмейстерів "Амадей", 2006 (всі учасники з Харкова):

І місце: Петровський Ярослав - ДМШ 4, Плоткіна Анастасія (ДМШ 9);
ІІ місце: Денісюк Оксана - ДМШ 15, Крамарева Ганна - ДМШ 13, Барсегян Аліна - ДМШ 9;
ІІІ місце: Ковальський Віктор - ДМШ 5, Табулець Наталія, ДМШ 15;
дипломанти: Ставропольський Роман - ДМШ 7, Каменєва Ганна - ДМШ 11, Лобирєв Олександр - ДМШ 15, Наталія Демська - ДМШ 15.

***

Лауреати ІІІ Відкритого фестивалю юних концертмейстерів "Амадей", 2007:

Молодша група:

І місце: Желудкова Євгенія - ДМШ 2 (Суми);
ІІ місце: Зацарінна Ольга - ДМШ 4 (Харків), камерний ансамбль - ДМШ 3 (Запоріжжя);
ІІІ місце: Блажко Марина - ДМШ 15 (Харків), Зиневич Єлизавета - ДМШ 3 (Одеса);
дипломанти: Синиця Олена - ДМШ 2 (Запоріжжя), Комарцова Євгенія - ДМШ 9 (Харків), Трунов Володимир - ДМШ 7 (Харків), Єрьоменко Олена - ДМШ 2 (Донецьк), Бойченко Марія - ДМШ 2 (Суми).

Старша група:

І місце: Шевченко Катерина - Південноміська ДМШ;
ІІ місце: Грищенко Віталій - ДМШ 15 (Харків);
ІІІ місце: Шкут Христина - Південноміська ДМШ, Лежніна Олена - ДМШ 4 (Запоріжжя);
дипломанти: Писаренко Зоя - ДМШ 15 (Харків), Єгорова Ольга - ДМШ 5 (Харків).

Лауреати IV Відкритого конкурсу юних концертмейстерів АМАДЕЙ

Молодша група

І премія  - Нестєрова Дар’я ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта м. Харків, Україна; Алейніков Олексій ДШМ № 3  м. Харків, Україна

ІІ премія - Желудкова Євгенія ДМШ № 2  м. Суми, Україна; Жупійов Василь ДМШ м. Мерефа, Харківська область, Україна

ІІІ премія - Перешивайлова Віолета ДМШ м. Південне Харківської область, Україна; Левадний Роман ДХШ м. Харків, Україна;

                               Гейтенко Аліса ШМ № 1  м. Краматорськ, Україна; Нгуєн  Вероніка ДМШ № 8  м. Львів, Україна

 Дипломи: - Тареліна Наталія ДМШ № 9 ім. В.Сокальського м. Харків, Україна; Зацарінна Ольга ДШМ № 4 ім. М.Д.Леонтовича м. Харків, Україна;

                               Похіл Андрій ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта м. Харків, Україна; Гайдук Кристина ДМШ № 3  м. Запоріжжя, Україна

Середня група

ІІ премія - Ечкенко Кирил ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта м. Харків, Україна; Петровський Ярослав ДШМ № 4 ім. М.Д.Леонтовича  м. Харків, Україна

 Дипломи: Демська Наталія ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта м. Харків, Україна; Кокін м Леонтій МШ № 1 ім. М.Леонтовича  м. Донецьк, Україна;

                                 Рогочая Вероніка ДМШ № 1  м. Курськ, Росія

Старша група

І премія - Суслова Антоніна Музичне училище м. Херсон, Україна

ІІ премія - Митьокіна Альоша Обласне  училище мистецтв  м. Саратов, Росія

ІІІ премія - Мангушева Анастасія Музичне училище  м. Херсон, Україна

Дипломи : Борщевська Євгенія Училище мистецтв і культури ім.К.Ф.Данькевича  м.Одеса, Україна;

                Лозова Тетяна Музичне училище  м. Дзержинськ, Україна; Габова Катерина Обласне  училище мистецтв  м. Саратов, Росія

Лауреати  V Відкритого конкурсу юних концертмейстерів АМАДЕЙ

Гран-при      -    Жалій Олександр  ДМШ №2,  м. Полтава, Україна
  МОЛОДША ГРУПА
Лауреати       І премія - Мордовенко Денис   ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта, м. Харків, Україна                      
І премія - Перешивайлова Віолетта    ДМШ, м. Південне, Харківська обл.. Україна                               

ІІ премія - Харченко Марк    ДМШ№ 4, м. Суми, Україна 

 ІІ премія - Шелудякова Світлана    ДМШ№ 9  ім. В.Сокальського м. Харків, Україна                                              

ІІІ  премія - Любченко Ольга    ДМШ №9 ім. В.Сокальського, м. Харків, Україна

СЕРЕДНЯ ГРУПА

ДИПЛОМАНТ            Бродовая Анастасія ДМШ №1 ім.М.Леонтовича,м.Донецьк,Україна  

СТАРША ГРУПА
 Лауреати        І премія - Філь Валерія  ССМШІ  ім. М.В.Лисенко, м. Київ, Україна
                           ІІ премія - Казанцев  Андрій  Обласний коледж мистецтв,    м. Саратов, Росія
                           ІІІ премія - Ковинєв  Родіон  Музичне училище  ім. Б.М.Лятошинського, м. Харків, Україна
                           ІІІ премія - Сасько Максим   Музичне училище, м. Рівне, Україна
 ДИПЛОМАНТ  Ігоніна Анна  Обласний коледж мистецтв, м. Саратов, Росія

Лауреати  VІ  Відкритого конкурсу юних концертмейстерів АМАДЕЙ

МОЛОДША ГРУПА

ГРАН - ПРІ -   Олійник Злата,  Школа мистецтв №1, м. Запоріжжя, Україна

І премія - Талеб Задех Евеліна, ДМШ №9 ім. В.І.Сокальського, м. Харкова, Україна

ІІ премія - Сліпко Євгенія, ДМШ №9 ім. В.І.Сокальського, м. Харкова, Україна

ІІІ премія - Поляков Владислав, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, м. Харків, Україна

Дипломанти:Калюжна Наталія  ДМШ, м. Іршава, Закарпатська область, Україна Кузнєцова Анастасія, м. Раменське, Московська область, Росія

Теклемаріам Анжеліка, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, м. Харків, Україна

Чубенко Матвій, ДМШ №8 ім. П.Д.Гайдамаки, м. Харків, Україна

Диплом «Надія»: Бакалец Олексій, ДМШ №4, м. Бєлгород, Росія;Терехова Еліна, ХССМШ-і, м. Харків, Україна
СЕРЕДНЯ ГРУПА
ГРАН – ПРІ - Мандзюк Богдана, ХСШ з поглибленим  вивченням   окремих предметів №133

І премія -  Суббота Ганна , ДМШ №2 ім. О.К.Глазунова, м. Одеса, Україна

ІІ премія - Бадьон Валерія, ХССМШ-і, м. Харків, Україна

ІІІ премія - Романова Анна, ХССМШ-і, м. Харків, Україна

                           Харченко Марк, ДМШ №4,  м. Суми, Україна

Дипломанти: Луценко Дар'я, ДМШ, м. Південне, Харківська область, Україна

 Ісайкова Олена, ДМШ №8 ім. П.Д.Гайдамаки, м. Харків, Україна

 Кривець Олександр, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, м. Харків, Україна

 Штейнер Ірина, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, м. Харків, Україна

 СТАРША ГРУПА

ІІ премія -   Кирилюк Юлія, КССМШ-і ім. М.В.Лисенка, м. Київ, Україна

                    Пихтін Денис, АМК при  МДК ім. П.І.Чайковського,  м. Москва, Росія

ІІІ премія -  Мудра Марта, Львівське музичне училище ім. С.Людкевича, м. Львів, Україна

Дипломант: Літягіна Анетта, Львівське музичне училище ім. С.Людкевича, м. Львів, Україна

Лауреати  VІІ  Міжнародного конкурсу юних концертмейстерів АМАДЕЙ

Кривець Олександр (ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта, м. Харків) — Гран-прі

За результатами конкурсу, у молодшій групі переможцями стали:
Децюра Софія (ДМШ №2, м. Запоріжжя) — Лауреат першого ступеня
Саннікова Дар’я (ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта, м. Харків), Несвітій Анна (ДМШ №9 ім. В.І.Сокальського), – Лауреати другого ступеня
Заграй Ірина (ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта) – Лауреат третього ступеня
Лавріненко Юлія, Чуденцова Ольга-Роксоланадипломанти.

У середній групі переможцями стали:
Костіна Анастасія (ДМШ №15, м. Південне) – Лауреат першого ступеня
Сіпко Діана , Мац Юлія (ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта, м. Харків) – Лауреати другого ступеня
Фурсов Володимир (ДМШ №9 ім. В.І.Сокальського), – Лауреат третього ступеня
Погорєлова Катерина, Поляков Владиславдипломанти.

У старшій групі переможцями стали:
Щечка Вікторія (Херсонське м

Друзi сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
користувачів: 0
Copyright АМАДЕЙ © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz