Конкурс юних концертмейстерів "Амадей" був задуманий як мистецький проект, мета якого - привернути увагу юних музикантів до благородної професії концертмейстера.
Перший відкритий фестиваль з цією назвою відбувся у лютому 2005 року.
Проведення Другого фестивалю(лютий 2006 р.) за датами співпало із святкуванням 250-річного ювілею з дня народження В.А.Моцарта - композитора, ім'я якого стало емблемою фестивалю. Починаючи з Другого фестивалю, виступи учасників оцінює міжнародне журі, до складу якого входять відомі музиканти України, США, Германії.
Учасниками Третього фестивалю(лютий 2007 р.) стали юні музиканти з багатьох міст України, серед яких: Суми, Запоріжжя, Донецьк, Одеса, Комсомольськ, Південний.
Четвертий "Амадей" отримав статус відкритого конкурсу. Передбачається міжнародний склад конкурсантів: одержані заявки до участі у конкурсі з Росії, Молдови, Польщі, України.
Лауреати І Відкритого фестивалю юних концертмейстерів "Амадей", 2005 (всі учасники з Харкова):
Гран-прі: Костогриз Наталія, Ліцей мистецтв 133; І місце: Замліла Катерина - ДМШ 13, Шаповаленко Анастасія - ДМШ 15; ІІ місце: Корнілова Любов - ДМШ 9, Костін Владислав - ДМШ 9; ІІІ місце: Шкут Христина - Південноміська ДМШ; дипломанти: Вартікян Маріанна - ДМШ 5, Гнатенко Христина - ДМШ 4, Погосян Шушаник - ДМШ 9, Табулець Наталія - ДМШ 15.
Лауреати ІІ Відкритого фестивалю юних концертмейстерів "Амадей", 2006 (всі учасники з Харкова):
І місце: Петровський Ярослав - ДМШ 4, Плоткіна Анастасія (ДМШ 9); ІІ місце: Денісюк Оксана - ДМШ 15, Крамарева Ганна - ДМШ 13, Барсегян Аліна - ДМШ 9; ІІІ місце: Ковальський Віктор - ДМШ 5, Табулець Наталія, ДМШ 15; дипломанти: Ставропольський Роман - ДМШ 7, Каменєва Ганна - ДМШ 11, Лобирєв Олександр - ДМШ 15, Наталія Демська - ДМШ 15.
***
Лауреати ІІІ Відкритого фестивалю юних концертмейстерів "Амадей", 2007:
Молодша група:
І місце: Желудкова Євгенія - ДМШ 2 (Суми); ІІ місце: Зацарінна Ольга - ДМШ 4 (Харків), камерний ансамбль - ДМШ 3 (Запоріжжя); ІІІ місце: Блажко Марина - ДМШ 15 (Харків), Зиневич Єлизавета - ДМШ 3 (Одеса); дипломанти: Синиця Олена - ДМШ 2 (Запоріжжя), Комарцова Євгенія - ДМШ 9 (Харків), Трунов Володимир - ДМШ 7 (Харків), Єрьоменко Олена - ДМШ 2 (Донецьк), Бойченко Марія - ДМШ 2 (Суми).
Старша група:
І місце: Шевченко Катерина - Південноміська ДМШ; ІІ місце: Грищенко Віталій - ДМШ 15 (Харків); ІІІ місце: Шкут Христина - Південноміська ДМШ, Лежніна Олена - ДМШ 4 (Запоріжжя); дипломанти: Писаренко Зоя - ДМШ 15 (Харків), Єгорова Ольга - ДМШ 5 (Харків).
Лауреати IV Відкритого конкурсу юних концертмейстерів АМАДЕЙ
Молодша група
І премія- Нестєрова Дар’я ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта м. Харків, Україна;Алейніков Олексій ДШМ № 3м. Харків, Україна
ІІ премія - Желудкова Євгенія ДМШ № 2 м. Суми, Україна; Жупійов Василь ДМШ м. Мерефа, Харківська область, Україна
ІІІ премія - Перешивайлова Віолета ДМШ м. Південне Харківської область, Україна; Левадний Роман ДХШ м. Харків, Україна;
Гейтенко Аліса ШМ № 1 м. Краматорськ, Україна; Нгуєн Вероніка ДМШ № 8 м. Львів, Україна
Дипломи: - Тареліна Наталія ДМШ № 9 ім. В.Сокальського м. Харків, Україна; Зацарінна Ольга ДШМ № 4 ім. М.Д.Леонтовича м. Харків, Україна;
Похіл Андрій ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта м. Харків, Україна;Гайдук Кристина ДМШ № 3м. Запоріжжя, Україна
Середня група
ІІ премія - Ечкенко Кирил ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта м. Харків, Україна;Петровський Ярослав ДШМ № 4 ім. М.Д.Леонтовичам. Харків, Україна
Дипломи: Демська Наталія ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта м. Харків, Україна;Кокін м Леонтій МШ № 1 ім. М.Леонтовича м. Донецьк, Україна;
Рогочая Вероніка ДМШ № 1 м. Курськ, Росія
Старша група
І премія - Суслова Антоніна Музичне училище м. Херсон, Україна
ІІ премія - Митьокіна Альоша Обласнеучилище мистецтв м. Саратов, Росія
ІІІ премія - Мангушева Анастасія Музичне училище м. Херсон, Україна
Дипломи : Борщевська Євгенія Училище мистецтв і культури ім.К.Ф.Данькевича м.Одеса, Україна;
Лозова Тетяна Музичне училище м. Дзержинськ, Україна; Габова Катерина Обласнеучилище мистецтв м. Саратов, Росія
Лауреати V Відкритого конкурсу юних концертмейстерів АМАДЕЙ
Гран-при-Жалій Олександр ДМШ №2, м. Полтава, Україна МОЛОДША ГРУПА ЛауреатиІ премія - Мордовенко Денис ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта,м. Харків, Україна І премія - Перешивайлова Віолетта ДМШ, м. Південне, Харківська обл.. Україна
ІІ премія - Харченко Марк ДМШ№ 4, м. Суми, Україна
ІІ премія - Шелудякова Світлана ДМШ№ 9 ім. В.Сокальського м. Харків, Україна
ІІІпремія -Любченко ОльгаДМШ №9 ім. В.Сокальського, м. Харків, Україна
СТАРША ГРУПА Лауреати І премія - Філь Валерія ССМШІ ім. М.В.Лисенко, м. Київ, Україна ІІ премія - Казанцев Андрій Обласний коледж мистецтв, м. Саратов, Росія ІІІ премія -Ковинєв Родіон Музичне училище ім. Б.М.Лятошинського, м. Харків, Україна ІІІ премія -Сасько МаксимМузичне училище, м. Рівне, Україна ДИПЛОМАНТ Ігоніна Анна Обласний коледж мистецтв, м. Саратов, Росія
Лауреати VІ Відкритого конкурсу юних концертмейстерів АМАДЕЙ
МОЛОДША ГРУПА
ГРАН - ПРІ -Олійник Злата, Школа мистецтв №1, м. Запоріжжя, Україна
І премія - Талеб Задех Евеліна, ДМШ №9 ім. В.І.Сокальського, м. Харкова, Україна
ІІ премія - Сліпко Євгенія, ДМШ №9 ім. В.І.Сокальського, м. Харкова, Україна
ІІІ премія - Поляков Владислав, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, м. Харків, Україна
Дипломанти:Калюжна НаталіяДМШ, м. Іршава, Закарпатська область, Україна Кузнєцова Анастасія, м. Раменське, Московська область, Росія
Теклемаріам Анжеліка, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, м. Харків, Україна
Чубенко Матвій, ДМШ №8 ім. П.Д.Гайдамаки, м. Харків, Україна
Диплом «Надія»: Бакалец Олексій, ДМШ №4, м. Бєлгород, Росія;Терехова Еліна, ХССМШ-і, м. Харків, Україна СЕРЕДНЯ ГРУПАГРАН – ПРІ - Мандзюк Богдана,ХСШ з поглибленимвивченням окремих предметів №133
І премія - Суббота Ганна , ДМШ №2 ім. О.К.Глазунова, м. Одеса, Україна
ІІ премія - Бадьон Валерія, ХССМШ-і, м. Харків, Україна
ІІІ премія - Романова Анна, ХССМШ-і, м. Харків, Україна
Харченко Марк, ДМШ №4,м. Суми, Україна
Дипломанти: Луценко Дар'я, ДМШ, м. Південне, Харківська область, Україна
Ісайкова Олена, ДМШ №8 ім. П.Д.Гайдамаки, м. Харків, Україна
Кривець Олександр, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, м. Харків, Україна
Штейнер Ірина, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, м. Харків, Україна
СТАРША ГРУПА
ІІ премія -Кирилюк Юлія, КССМШ-і ім. М.В.Лисенка, м. Київ, Україна
Пихтін Денис, АМК приМДК ім. П.І.Чайковського, м. Москва, Росія
ІІІ премія -Мудра Марта, Львівське музичне училище ім. С.Людкевича,м. Львів, Україна
Дипломант: Літягіна Анетта, Львівське музичне училище ім. С.Людкевича, м. Львів, Україна
Лауреати VІІ Міжнародного конкурсу юних концертмейстерів АМАДЕЙ
Кривець Олександр(ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта, м. Харків) — Гран-прі
За результатами конкурсу, у молодшій групі переможцями стали: Децюра Софія (ДМШ №2, м. Запоріжжя) — Лауреат першого ступеня Саннікова Дар’я (ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта, м. Харків), Несвітій Анна (ДМШ №9 ім. В.І.Сокальського), – Лауреати другого ступеня Заграй Ірина (ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта) – Лауреат третього ступеня Лавріненко Юлія, Чуденцова Ольга-Роксолана — дипломанти.
У середній групі переможцями стали: Костіна Анастасія (ДМШ №15, м. Південне) – Лауреат першого ступеня Сіпко Діана , Мац Юлія (ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта, м. Харків) – Лауреати другого ступеня Фурсов Володимир (ДМШ №9 ім. В.І.Сокальського), – Лауреат третього ступеня Погорєлова Катерина, Поляков Владислав – дипломанти.
У старшій групі переможцями стали: Щечка Вікторія (Херсонське м